Oude besturen

50e bestuur (1 september 2017 – 31 augustus 2018)


vlnr. Roy, Els, Willemijn, Paul en Luc — Foto gemaakt door Sandra van Dijk

Het 50e bestuur bestond uit:

  • Willemijn Smitvoorzitter
  • Luc van Schijndelsecretaris
  • Roy Hendrickspenningmeester
  • Paul Huninkcommissaris interne betrekkingen
  • Els Hoekstracommissaris externe betrekkingen

49e bestuur (15 september 2016 – 31 augustus 2017)


vlnr. Jesper, Koen, Thijs, Jasper, Vincent en Nikki — Foto gemaakt door Sandra van Dijk

Het 49e bestuur bestond uit:

  • Thijs Heijligenbergvoorzitter
  • Koen Timmermanssecretaris
  • Jasper Hofpenningmeester
  • Jesper van den Eijndencommissaris interne betrekkingen
  • Vincent Rooverscommissaris externe betrekkingen
  • Nikki Jaspersalgemeen bestuurslid

48e bestuur (16 september 2015 – 15 september 2016)


vlnr. Giuseppe, Sterre, Cas, Yari, Claudia en Jasper — Foto gemaakt door Sandra van Dijk

Vanwege het lustrum en de groei van de vereniging is er besloten een zesde bestuurslid aan te stellen. Het 48e bestuur bestond uit:

  • Cas Spaansvoorzitter
  • Sterre den Breeijensecretaris
  • Yari Kraakpenningmeester
  • Claudia van Brusselcommissaris interne betrekkingen
  • Giuseppe Carerecommissaris externe betrekkingen
  • Jasper de Kleinalgemeen bestuurslid

47e bestuur (18 september 2014 – 16 september 2015)


vlnr. Rian, Erik, Rick, Kitty en Bas — Foto gemaakt door Roelof Hoeksema

Het 47e bestuur bestond uit:

  • Rick Schreursvoorzitter
  • Erik Boschsecretaris
  • Kitty Rangpenningmeester
  • Rian Aartscommissaris interne betrekkingen
  • Bas Broerecommissaris externe betrekkingen

46e bestuur (11 september 2013 – 18 september 2014)


vlnr. Vincent, Jeroen, Sandra, Hieronymus en Maria

Het lukte niet om een commissaris interne betrekkingen te vinden. Vincent Koppen maakt daarom als algemeen bestuurslid het bestuur compleet. Het 46e bestuur bestond uit:

  • Sandra van Dijkvoorzitter
  • Jeroen Schoutensecretaris
  • Hieronymus de Jongpenningmeester
  • Maria van Rooijencommissaris externe betrekkingen
  • Vincent Koppenalgemeen bestuurslid

45e bestuur (13 september 2012 – 11 september 2013)


vlnr. Maria, Lennaert, Teun, Myrte en Dorianne

Het 45e bestuur bestond uit:

  • Teun Dingsvoorzitter
  • Myrte klein Brinksecretaris
  • Lennaert Stronkspenningmeester
  • Maria van Rooijencommissaris externe betrekkingen
  • Dorianne van Dijkcommissaris interne betrekkingen

44e bestuur (22 december 2011 – 13 september 2012)


vlnr. Mark, Jasper, Iris, Stijn en Marleen

Rowan heeft bedankt voor haar functie en de vrijgekomen vacature wordt ingevuld door Stijn. Het 44e bestuur bestond uit:

  • Iris van Veghelvoorzitter
  • Jasper Derikxsecretaris
  • Stijn Marsmanpenningmeester
  • Marleen Kockcommissaris externe betrekkingen
  • Mark Coumanscommissaris interne betrekkingen

44e bestuur (8 september 2011 – 12 december 2011)


vlnr. Mark, Jasper, Iris, Rowan en Marleen

Het 44e bestuur bestond uit:

  • Iris van Veghelvoorzitter
  • Jasper Derikxsecretaris
  • Rowan Reijtenbaghpenningmeester
  • Marleen Kockcommissaris externe betrekkingen
  • Mark Coumanscommissaris interne betrekkingen

43e bestuur (8 september 2010 – 8 september 2011)


vlnr. Iris, Mark, Pim, Thom en Maartje

Het 43e bestuur bestond uit:

  • Pim Heesterbeekvoorzitter
  • Mark Coumanssecretaris
  • Thom Kraaijpenningmeester
  • Maartje Geurtscommissaris externe betrekkingen
  • Iris van Veghelcommissaris interne betrekkingen

42e bestuur (9 september 2009 – 8 september 2010)


vlnr. Jan, Margo, Richard, Thom en Robin

Het 42e bestuur bestond uit:

  • Richard Kraaijvoorzitter
  • Margo Ermenssecretaris
  • Thom Kraaijpenningmeester
  • Robin Gregoorcommissaris externe betrekkingen
  • Jan Schoonecommissaris interne betrekkingen

41e bestuur (15 september 2008 – 9 september 2009)


vlnr. Willem, Anna, Tjapko, Moniek en Tim

De functie algemeen bestuurslid sponsoring wordt verfraaid tot commissaris externe betrekkingen. De functie algemeen bestuurslid commissies wordt verfraaid tot commissaris interne betrekkingen. Het 41e bestuur bestond uit:

  • Tjapko Struikvoorzitter
  • Anna Kiriliouksecretaris
  • Moniek Messinkpenningmeester
  • Tim Verheijencommissaris externe betrekkingen
  • Willem van Zuylencommissaris interne betrekkingen

40e bestuur (19 september 2007 – 15 september 2008)


vlnr. Bart, Tjapko, Matthias, Moniek en Tim

Het 40e bestuur bestond uit:

  • Matthias den Hartogvoorzitter
  • Tjapko Struiksecretaris
  • Moniek Messinkpenningmeester
  • Tim Verheijenalgemeen bestuurslid sponsoring
  • Bart Nikkelenalgemeen bestuurslid commissies

39e bestuur (20 september 2006 – 19 september 2007)


vlnr. Bart, Matthias, Martijn, Janneke en Joris

De twee algemeen bestuursleden gaan vanaf nu door het leven als algemeen bestuurslid sponsoring en algemeen bestuurslid commissies. Het 39e bestuur bestond uit:

  • Martijn Caspersvoorzitter
  • Matthias den Hartogsecretaris
  • Janneke van den Boomenpenningmeester
  • Joris Sprunkenalgemeen bestuurslid sponsoring
  • Bart Nikkelenalgemeen bestuurslid commissies

38e bestuur (29 september 2005 – 20 september 2006)


vlnr. Janneke, Stephan, Joris Luijsterburg, Martijn en Joris Sprunken

Het 38e bestuur bestond uit:

  • Joris Luijsterburgvoorzitter
  • Martijn Casperssecretaris
  • Stephan Berendonkpenningmeester
  • Joris Sprunkenalgemeen bestuurslid
  • Janneke van den Boomenalgemeen bestuurslid

37e bestuur (22 september 2004 – 29 september 2005)


vlnr. Dion, Tanneke, Stijn, Renee en Mirte

Het 37e bestuur bestond uit:

  • Stijn Meurkensvoorzitter
  • Mirte Dekkerssecretaris
  • Tanneke Ouboterpenningmeester
  • Dion Coumansalgemeen bestuurslid
  • Renee Hoogveldalgemeen bestuurslid

36e bestuur (17 december 2003 – 22 september 2004)

Het 36e bestuur bestond uit:

  • Daan Wanrooyvoorzitter
  • Luuk Weyerssecretaris
  • Stijn Meurkenspenningmeester
  • Mirte Dekkersalgemeen bestuurslid
  • Renee Hoogveldalgemeen bestuurslid

35e bestuur (24 september 2003 – 17 december 2003)

Het 35e bestuur bestond uit:

  • Karin van de Meebergvoorzitter
  • Nick de Hoogsecretaris
  • Chris Heunenpenningmeester
  • Mirte Dekkersalgemeen bestuurslid
  • Daan Wanrooyalgemeen bestuurslid

34e bestuur (27 maart 2003 – 24 september 2003)

De functie vice-voorzitter wordt opgeheven. De commissiecoƶrdinatoren Bartjens en Springer verlaten het bestuur. Noviomatics wordt hernoemd tot Gardner. De commissiecoƶrdinatoren Brouwer en Gardner blijven in het bestuur, maar krijgen algemeen bestuurslid als functienaam. Het 34e bestuur bestond uit:

  • Karin van de Meebergvoorzitter
  • Nick de Hoogsecretaris
  • Chris Heunenpenningmeester
  • Hanneke van Beijsterveldalgemeen bestuurslid
  • Daan Wanrooyalgemeen bestuurslid

33e bestuur (18 september 2002 – 27 maart 2003)

Het 33e bestuur bestond uit:

  • Dieuwertje Ewaltsvoorzitter
  • Karin van de Meebergvice-voorzitter
  • Bart Kirkelssecretaris
  • Chris Heunenpenningmeester
  • Meron Brouwercommissiecoƶrdinator Bartjens
  • Hanneke van Beijsterveldcommissiecoƶrdinator Brouwer
  • Daan Wanrooycommissiecoƶrdinator Noviomatics
  • Rianne van de Teemscommissiecoƶrdinator Springer

32e bestuur (14 maart 2002 – 18 september 2002)

Het 32e bestuur bestond uit:

  • Dieuwertje Ewaltsvoorzitter
  • Karin van de Meebergvice-voorzitter
  • Bart Kirkelssecretaris
  • Bart-Jan van Rossumpenningmeester
  • Meron Brouwercommissiecoƶrdinator Bartjens
  • Hanneke van Beijsterveldcommissiecoƶrdinator Brouwer
  • Daan Wanrooycommissiecoƶrdinator Noviomatics
  • Rianne van de Teemscommissiecoƶrdinator Springer

31e bestuur (27 september 2001 – 14 maart 2002)

Het 31e bestuur bestond uit:

  • Dieuwertje Ewaltsvoorzitter
  • Karin van de Meebergvice-voorzitter
  • Bart Kirkelssecretaris
  • Bart-Jan van Rossumpenningmeester
  • Ard Willemscommissiecoƶrdinator Bartjens
  • Rianne van de Teemscommissiecoƶrdinator Brouwer en commissiecoƶrdinator Springer
  • Iris Loebcommissiecoƶrdinator Noviomatics

30e bestuur (30 maart 2001 – 27 september 2001)

Het 30e bestuur bestond uit:

  • Dieuwertje Ewaltsvoorzitter
  • Jan Willem Bikkervice-voorzitter
  • Bart Kirkelssecretaris
  • Daan Holtackerspenningmeester
  • Ard Willemscommissiecoƶrdinator Bartjens
  • Karin van de Meebergcommissiecoƶrdinator Brouwer en commissiecoƶrdinator Springer
  • Iris Loebcommissiecoƶrdinator Noviomatics

29e bestuur (22 maart 2001 – 30 maart 2001)

De functies van commissiehoofden worden vervangen door commissiecoƶrdinatoren. Het 29e bestuur bestond uit:

  • Dieuwertje Ewaltsvoorzitter
  • Jan Willem Bikkervice-voorzitter
  • Bart Kirkelssecretaris
  • Daan Holtackerspenningmeester
  • Ard Willemscommissiecoƶrdinator Bartjens
  • Iris Loebcommissiecoƶrdinator Noviomatics
  • Karin van de Meebergcommissiecoƶrdinator Springer

28e bestuur (28 september 2000 – 22 maart 2001)

Het 28e bestuur bestond uit:

  • Dieuwertje Ewaltsvoorzitter
  • Jan Willem Bikkervice-voorzitter
  • Maarten Pieriksecretaris
  • Daan Holtackerspenningmeester
  • Ard Willemscommissiehoofd Bartjens
  • Iris Loebcommissiehoofd Noviomatics
  • Bart Kirkelscommissiehoofd Springer

27e bestuur (30 maart 2000 – 28 september 2000)

Het 27e bestuur bestond uit:

  • Martijn Grootenvoorzitter
  • Maarten Pieriksecretaris
  • Daan Holtackerspenningmeester
  • Ard Willemscommissiehoofd Bartjens
  • Marije Wicherscommissiehoofd Brouwer
  • Jan Willem Bikkercommissiehoofd Noviomatics
  • Bram Arenscommissiehoofd Springer

26e bestuur (30 september 1999 – 30 maart 2000)

Het 26e bestuur bestond uit:

  • Martijn Grootenvoorzitter
  • Bram Arensvice-voorzitter
  • Maarten Pieriksecretaris
  • Daan Holtackerspenningmeester
  • Lies de Jongecommissiehoofd Bartjens
  • Marije Wicherscommissiehoofd Brouwer
  • Jan Willem Bikkercommissiehoofd Noviomatics

25e bestuur (1 april 1999 – 30 september 1999)

Het 25e bestuur bestond uit:

  • Lucie van der Logtvoorzitter
  • Bram Arensvice-voorzitter
  • Martijn Grootensecretaris
  • Joyce Hossupenningmeester
  • Lies de Jongecommissiehoofd Bartjens
  • Monique van de Sandecommissiehoofd Brouwer
  • Jan Willem Bikkercommissiehoofd Noviomatics
  • Saskia Brouwerscommissiehoofd Springer

24e bestuur (24 september 1998 – 1 april 1999)

Het 24e bestuur bestond uit:

  • Lucie van der Logtvoorzitter
  • Ruud van Heijningenvice-voorzitter
  • Martijn Grootensecretaris
  • Joyce Hossupenningmeester
  • Lies de Jongecommissiehoofd Bartjens
  • Monique van de Sandecommissiehoofd Brouwer
  • Stan Alinkcommissiehoofd Noviomatics
  • Saskia Brouwerscommissiehoofd Springer

23e bestuur (26 maart 1998 – 24 september 1998)

Het 23e bestuur bestond uit:

  • Lucie van der Logtvoorzitter
  • Ruud van Heijningenvice-voorzitter
  • Martijn Grootensecretaris
  • Joyce Hossupenningmeester
  • Lies de Jongecommissiehoofd Bartjens
  • Patricia Verstraatencommissiehoofd Brouwer
  • Stan Alinkcommissiehoofd Noviomatics
  • Melly Tancommissiehoofd Springer

22e bestuur (25 september 1997 – 26 maart 1998)

Het 22e bestuur bestond uit:

  • Anne-Marie van Berkelvoorzitter
  • Lucie van der Logtvice-voorzitter
  • Ivo Claussecretaris
  • Tineke van Extelpenningmeester
  • Lies de Jongecommissiehoofd Bartjens
  • Patricia Verstraatencommissiehoofd Brouwer
  • Stan Alinkcommissiehoofd Noviomatics
  • Melly Tancommissiehoofd Springer

21e bestuur (3 april 1997 – 25 september 1997)

Het 21e bestuur bestond uit:

  • Anne-Marie van Berkelvoorzitter
  • Maarten Offenbergvice-voorzitter
  • Ivo Claussecretaris
  • Tineke van Extelpenningmeester
  • Bas Spitterscommissiehoofd Bartjens
  • Patricia Verstraatencommissiehoofd Brouwer
  • Stan Alinkcommissiehoofd Noviomatics
  • Ivo Ladagecommissiehoofd Springer

20e bestuur (10 oktober 1996 – 3 april 1997)

Het 20e bestuur bestond uit:

  • Anne-Marie van Berkelvoorzitter
  • Maarten Offenbergvice-voorzitter
  • Ivo Claussecretaris
  • Lieke Verstegenpenningmeester
  • Bas Spitterscommissiehoofd Bartjens
  • Stefan Maubachcommissiehoofd Brouwer
  • Stan Alinkcommissiehoofd Noviomatics
  • Ivo Ladagecommissiehoofd Springer

19e bestuur (4 april 1996 – 10 oktober 1996)

Het 19e bestuur bestond uit:

  • Anne-Marie van Berkelvoorzitter
  • Maarten Offenbergvice-voorzitter
  • Ivo Claussecretaris
  • Lieke Verstegenpenningmeester
  • Bas Spitterscommissiehoofd Bartjens
  • Stefan Maubachcommissiehoofd Brouwer
  • Peter van Rossumcommissiehoofd Noviomatics
  • Ivo Ladagecommissiehoofd Springer

18e bestuur (19 oktober 1995 – 4 april 1996)

Het 18e bestuur bestond uit:

  • Roel Tjin a Tonvoorzitter
  • Niek Wetzelsvice-voorzitter
  • Angelique Teggelersecretaris
  • Maarten Offenbergpenningmeester
  • Bas Spitterscommissiehoofd Bartjens
  • Stefan Maubachcommissiehoofd Brouwer
  • Peter van Rossumcommissiehoofd Noviomatics
  • Janneke Vromanscommissiehoofd Springer

17e bestuur (6 april 1995 – 19 oktober 1995)

Het 17e bestuur bestond uit:

  • Roel Tjin a Tonvoorzitter
  • Niek Wetzelsvice-voorzitter
  • Angelique Teggelersecretaris
  • Maarten Offenbergpenningmeester
  • Jeroen Hendrixcommissiehoofd Bartjens
  • Tom Lijnsecommissiehoofd Brouwer
  • Peter van Rossumcommissiehoofd Noviomatics
  • Janneke Vromanscommissiehoofd Springer

16e bestuur (5 oktober 1994 – 6 april 1995)

Het 16e bestuur bestond uit:

  • Roel Tjin a Tonvoorzitter
  • Niek Wetzelsvice-voorzitter
  • Angelique Teggelersecretaris
  • Brenda Verhoefpenningmeester
  • Jeroen Hendrixcommissiehoofd Bartjens
  • Tom Lijnsecommissiehoofd Brouwer
  • Monique Stienstracommissiehoofd Noviomatics
  • Janneke Vromanscommissiehoofd Springer

15e bestuur (11 maart 1994 – 5 oktober 1994)

Het 15e bestuur bestond uit:

  • Pepijn van Erpvoorzitter
  • Roel Tjin a Tonvice-voorzitter
  • Paul Ebelingsecretaris
  • Brenda Verhoefpenningmeester
  • Jeroen Hendrixcommissiehoofd Bartjens
  • Tom Lijnsecommissiehoofd Brouwer
  • Monique Stienstracommissiehoofd Noviomatics
  • Janneke Vromanscommissiehoofd Springer

14e bestuur (7 oktober 1993 – 11 maart 1994)

Het 14e bestuur bestond uit:

  • Pepijn van Erpvoorzitter
  • Arnoud Thƶrigvice-voorzitter
  • Paul Ebelingsecretaris
  • Brenda Verhoefpenningmeester
  • Jeroen Hendrixcommissiehoofd Bartjens
  • Adri van Binsbergencommissiehoofd Brouwer
  • Monique Stienstracommissiehoofd Noviomatics
  • Robert Laancommissiehoofd Springer

13e bestuur (12 maart 1993 – 7 oktober 1993)

Het 13e bestuur bestond uit:

  • Pepijn van Erpvoorzitter
  • Arnoud Thƶrigvice-voorzitter
  • Paul Ebelingsecretaris
  • Anita van Gellekompenningmeester
  • Mignon Engelcommissiehoofd Bartjens
  • Adri van Binsbergencommissiehoofd Brouwer
  • Christel van Kempencommissiehoofd Noviomatics
  • Robert Laancommissiehoofd Springer

12e bestuur (9 oktober 1992 – 12 maart 1993)

Het 12e bestuur bestond uit:

  • Francien Dechesnevoorzitter
  • Pepijn van Erpvice-voorzitter
  • Paul Ebelingsecretaris
  • Anita van Gellekompenningmeester
  • Mignon Engelcommissiehoofd Bartjens
  • Adri van Binsbergencommissiehoofd Brouwer
  • Christel van Kempencommissiehoofd Noviomatics
  • Robert Laancommissiehoofd Springer

11e bestuur (26 februari 1992 – 9 oktober 1992)

Het 11e bestuur bestond uit:

  • Francien Dechesnevoorzitter
  • Pepijn van Erpvice-voorzitter
  • Twan Laansecretaris
  • Anita van Gellekompenningmeester
  • Mignon Engelcommissiehoofd Bartjens
  • Adri van Binsbergencommissiehoofd Brouwer
  • Koen Keurencommissiehoofd Noviomatics
  • Bart-Jan de Leuwcommissiehoofd Springer

10e bestuur (2 oktober 1991 – 26 februari 1992)

Het 10e bestuur bestond uit:

  • Francien Dechesnevoorzitter
  • Pepijn van Erpvice-voorzitter
  • Twan Laansecretaris
  • Roel Bloopenningmeester
  • Mignon Engelcommissiehoofd Bartjens
  • Timo van den Bergcommissiehoofd Brouwer
  • Koen Keurencommissiehoofd Noviomatics
  • Bart-Jan de Leuwcommissiehoofd Springer

9e bestuur (17 april 1991 – 2 oktober 1991)

Het 9e bestuur bestond uit:

  • Guus de Ruitervoorzitter
  • Rob Gensevice-voorzitter
  • Twan Laansecretaris en commissiehoofd Bartjens
  • Roel Bloopenningmeester
  • Timo van den Bergcommissiehoofd Brouwer
  • Koen Keurencommissiehoofd Noviomatics
  • Bart-Jan de Leuwcommissiehoofd Springer

8e bestuur (18 september 1990 – 17 april 1991)

Het 8e bestuur bestond uit:

  • Guus de Ruitervoorzitter
  • Rob Gensevice-voorzitter
  • John Kesselssecretaris
  • Roel Bloopenningmeester
  • Twan Laancommissiehoofd Bartjens
  • Timo van den Bergcommissiehoofd Brouwer
  • Koen Keurencommissiehoofd Noviomatics
  • Bart-Jan de Leuwcommissiehoofd Springer

7e bestuur (28 april 1990 – 18 september 1990)

Het 7e bestuur bestond uit:

  • Annette Embrechtsvoorzitter
  • Edwin van Veenendaalvice-voorzitter
  • John Kesselssecretaris
  • Roel Bloopenningmeester
  • Twan Laancommissiehoofd Bartjens
  • Timo van den Bergcommissiehoofd Brouwer
  • Rob Gensecommissiehoofd Noviomatics
  • Bart-Jan de Leuwcommissiehoofd Springer

6e bestuur (27 april 1990 – 28 april 1990)

Het 6e bestuur bestond uit:

  • Annette Embrechtsvoorzitter en commissiehoofd Brouwer
  • Edwin van Veenendaalvice-voorzitter
  • John Kesselssecretaris en commissiehoofd Bartjens
  • Freek van Megenpenningmeester
  • Rob Gensecommissiehoofd Noviomatics
  • Guus de Ruitercommissiehoofd Springer

5e bestuur (8 november 1989 – 27 april 1990)

Het 5e bestuur bestond uit:

  • Annette Embrechtsvoorzitter en commissiehoofd Brouwer
  • Edwin van Veenendaalvice-voorzitter
  • John Kesselssecretaris en commissiehoofd Bartjens
  • Freek van Megenpenningmeester
  • Rob Gensecommissiehoofd Noviomatics
  • Guus de Ruitercommissiehoofd Springer

4e bestuur (1 november 1988 – 8 november 1989)

Het 4e bestuur bestond uit:

  • Annette Embrechtsvoorzitter en commissiehoofd Brouwer
  • Edwin van Veenendaalvice-voorzitter
  • John Kesselssecretaris en commissiehoofd Bartjens
  • Freek van Megenpenningmeester
  • Wim Couwenbergcommissiehoofd Noviomatics
  • Guus de Ruitercommissiehoofd Springer

3e bestuur (6 november 1987 – 1 november 1988)

Het 3e bestuur bestond uit:

  • DaniĆ«l Tuijnmanvoorzitter
  • Benno van Diggelenvice-voorzitter en penningmeester
  • Rick Meessensecretaris
  • John Kesselscommissiehoofd Bartjens
  • Annette Embrechtscommissiehoofd Brouwer
  • Wim Couwenbergcommissiehoofd Noviomatics
  • Freek van Megencommissiehoofd Springer

2e bestuur (2 oktober 1986 – 6 november 1987)

Het 2e bestuur bestond uit:

  • DaniĆ«l Tuijnmanvoorzitter
  • Benno van Diggelenvice-voorzitter en penningmeester
  • Jolanda van Sprudelsecretaris
  • Roel Wilmssecretaris
  • Wim Casperscommissiehoofd Bartjens
  • Dries Vermeulencommissiehoofd Brouwer
  • Patrick Ruttencommissiehoofd Noviomatics
  • Sander Huijzencommissiehoofd Springer

1e bestuur (16 april 1986 – 2 oktober 1986)

Het 1e bestuur bestond uit:

  • DaniĆ«l Tuijnmanvoorzitter
  • Benno van Diggelenvice-voorzitter
  • Jolanda van Sprudelsecretaris
  • Roel Wilmssecretaris
  • Jos Slapakpenningmeester
  • Wim Casperscommissiehoofd Bartjens
  • Herman Geuverscommissiehoofd Brouwer
  • Patrick Ruttencommissiehoofd Noviomatics
  • Sander Huijzencommissiehoofd Springer